myPhone HALO 4 LTE | Black | 3.5 " | TFT | 128 MB | 64 MB | Dual SIM | 3G | Bluetooth | Main camera resolution 2 MP | 2500 mAh
- TootjadmyPhone
- Mudel: TEL000924
- Saadavus: 5
-
62€
myPhone HALO 4 LTE | Black | 3.5 " | TFT | 128 MB | 64 MB | Dual SIM | 3G | Bluetooth | Main camera resolution 2 MP | 2500 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| Aku mahutavus | 2500 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani diagonaal | 3.5 " |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 56.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2188 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 2 MP |
| Producer | myPhone |
| Producer product name | HALO 4 LTE |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemälu | 128 MB |
| Sisemine mälumaht | 64 MB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: myphone halo 4 lte black 35 tft 128 mb 64 mb dual sim 3g bluetooth main camera resolution 2 mp 2500 mah, tel000924, myphone, nuputelefonid




